116 | KRÁSNÝ SVĚT
AGHAMIAN Karen (1946)
- vyvolávací cena: 2 000 CZK
- zpět
- Live stream výtvarného umění (3.3., 17 hod.)
Olej na plátně, 46,5 x 31,5 cm, rámováno, datace 1993, signováno vpravo dole A. Karen.